Wyszukiwanie zaawansowane
» Dostawa

Dostawa

Poniżej wszystkie dostępne opcje wysyłki:

List polecony Ekonomiczny (do 250g) – 6,00 PLN
List polecony Priorytetowy  (do 250g) – 7,50 PLN
Pocztex48 – 9,50 PLN
Pocztex48 Pobraniowy - 12,50 PLN
Ważne !!! Wszystkie zamówienia powyżej 160 PLN realizuję na swój koszt za pośrednictwem poczty polskiej (przesyłka kurierska Pocztex48)
Przesyłka kurierska Pocztex24 Express: 16,00 zł.
Przesyłka kurierska pobraniowa Pocztex24 Expres: 19,00 zł.

Regulamin:

1) Towar jest wysyłany najdalej w ciągu dwóch dni roboczych od chwili zaksięgowania pieniędzy na koncie, w rzeczywistości dzieje się to zazwyczaj dnia następnego.

2) Wysyłki za pobraniem są realizowane tylko w przypadku użytkowników posiadających minimum 10 pozytywnych komentarzy.

3) Po wygraniu aukcji, należy do 7 dni wpłacić pieniądze na konto, lub wypełnić formularz wybierając sposób doręczenia zamówienia "za pobraniem", po tym terminie, w przypadku braku wpłaty lub wyboru opcji "za pobraniem" transakcja zostaje anulowana.

4) W tytule przelewu należy koniecznie podać Nick z Allegro, tak by uniknąć zamieszania z namierzeniem zamówienia i ewentualnego opóźnienia wysyłki. Tak samo w korespondencji mailowej, 
proszę o podawanie w tytule swój Nick z Allegro. 

5) Cena zakupu jest powiększona o wartość wysyłki, którą to zamawiający wybiera z dostępnych opcji zaprezentowanych na każdej aukcji oraz powyżej.

6) W kosztach zamówienia i przesyłki mieszczą się wszystkie opłaty związane z pakowaniem jednostkowym (torebki, klipsy etykiety), jak i opakowaniem zbiorczym (pakowanie w karton tekturowy lub koperta bąbelkowa).

7) Herbaty pakowane są w eleganckie torebki trójwarstwowe, a kawy w metalizowane torebki aluminiowo-foliowe chroniące produkty przed utratą aromatu. Na prośbę podesłana zostanie drogą mailową, prezentacja wybranych opakowań.

8) Herbaty kwitnąca pakowane są w transparentne torebki foliowe.

9) Wszystkie herbaty i kawy wysyłane są w pudełkach kartonowych lub kopertach bąbelkowych.

10) Wysyłki realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej.
Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Copyright © Alchemia Smaków - Wszelkie prawa zastrzeżone / Realizacja: TechnikaReklamy.pl