Wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Reklamacje i zwroty

Reklamacje i zwroty

Bezproblemowe zwroty i wymiany

Na wymianę lub darmowy zwrot towaru masz aż 30 dni od momentu otrzymania przesyłki. Nie musisz nawet podawać powodu zwrotu, chociaż będziemy wdzięczni za taką informację - wykorzystamy ją przy konstruowaniu oferty sklepu i ulepszaniu jego działania.
  • Krok po kroku - jak wymienić lub zwrócić produkt?
  1. Zwracany / wymieniany towar musi być nowy, bez oznak użytkowania.
  2. Pobierz z naszej strony formularz odstąpienia od umowy.
  3. Poinformuj nas telefonicznie lub mailowo o chęci zwrotu.
  4. Zapakuj produkty wraz z formularzem, paragonem lub fakturą i odeślij na adres: Alchemia Smaków Olga Mroczek-Kurzawa Tymbark 655 34-650 Tymbark
  5. Po otrzymaniu przez nas przesyłki - możliwie najszybciej zwrócimy Ci pieniądze lub wyślemy pożądany przez Ciebie produkt.
  6. Koszt przesyłki zwracanego produktu (zakupów) ponosi kupujący.
Szybkie reklamacje

Bierzemy pełną odpowiedzialność za oferowane produkty tak więc w przypadku wady produktu wystarczy e-mail (na adres sklep@alchemiasmakow.pl) lub telefon (na numer 505 153 284) - nie wymagamy wypełniania żadnych formularzy. Każda reklamacja jest rozpatrywana na korzyść klienta. Wadliwy produkt wymieniamy niezwłocznie na nasz koszt (włącznie z kosztem dostawy). Pokryjemy również koszty odesłania wadliwego produktu do nas. Jeżeli wymiana produktu nie będzie możliwa zaproponujemy wybór innego z naszej oferty lub zwrot pełnej wpłaconej kwoty.

W sprawach nie poruszonych w powyższej informacji, obowiązują zasady jak pod adresem:
http://ezakupy.uokik.gov.pl/pytania-i-odpowiedzi/zwrot-towaru-i-odstapienie-od-umowy/
Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.  

Copyright © Alchemia Smaków - Wszelkie prawa zastrzeżone / Realizacja: Cyber-SHOP.dev
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu