Wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » O firmie

O firmie

alt
 


Jesteśmy firmą rodzinną, od lat lubującą się w herbatach i rozkoszującą smakiem oraz aromatem kaw. W ostatnim czasie z pasją odkrywającą zalety ziół, oraz możliwości ich zastosowania. To przede wszystkim dążenie do bliższego kontaktu z przyrodą i czerpania płynących z tego kontaktu korzyści, skłania nas do poszukiwania coraz to nowych możliwości zdystansowania się od uzależnienia jakie niosą niektóre trendy cywilizacji.

Zdrowotne, orzeźwiające i pobudzające właściwości herbat, kaw i ziół pomagają nam na co dzień znajdywać sposoby na lepszy i zdrowszy tryb życia z dala od wszelkich suplementów i leków oferowanych przez przemysł farmaceutyczny.Od zawsze wiadomo, że lepiej, łatwiej, bezpieczniej i zdrowiej jest zapobiegać wszelkim chorobom, niż je leczyć.

- Dlatego jesteśmy zdecydowani na dzielenie się tą pasją z Tobą, chcąc zarazić Cię chęcią znajdywania sposobów na lepsze, spokojniejsze i zdrowsze życie. 
- Dlatego deklarujemy, że dołożymy wszelkich starań by kupione u nas produkty, były takimi jakich oczekujesz.

Sklep nasz powstał z myślą o wszystkich tych, którzy uwielbiają kawy i herbaty oraz chcieliby się tą pasją podzielić z innymi, jak również z myślą o tych którzy swoją przygodę z prawdziwymi herbatami i kawami dopiero zaczynają.

Przeprowadzając swoje badania, byliśmy bardzo zaskoczeni tym jak wiele osób nie wie o różnicach pomiędzy gatunkami herbat i kaw kupowanymi w marketach, a tymi jakie oferują sklepy z produktami wysokojakościowymi. Postawiliśmy sobie za cel dotrzeć do jak największej ilości osób i uświadomić każdemu, jakie są korzyści płynące z picia dobrze przyrządzonej herbaty i kawy o najwyższej jakości.

Wieloletnie doświadczenie w handlu nauczyło nas, że w każdym biznesie najważniejsze jest nastawienia na klienta i dbałość o niego. Dlatego swoimi działaniami staramy się i będziemy się starali, dążyć do jak największej satysfakcji każdego, kto zdecyduję się na współpracę z nami.

Z wielką przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wysłuchamy Twoich uwag oraz sugestii, gdyż ciągle się uczymy a dzięki Twojej wiedzy możemy być jeszcze lepsi.

Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.  

Copyright © Alchemia Smaków - Wszelkie prawa zastrzeżone / Realizacja: Cyber-SHOP.dev
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu