Wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Witamy w sklepie

Witamy w sklepie

Dzień dobry, Wieloletnie doświadczenie w handlu nauczyło mnie, że w każdym biznesie najważniejsze jest nastawienia na klienta i dbałość o niego. Dlatego swoimi działaniami staram się dążyć do jak największej satysfakcji każdego, kto zdecyduję się na współpracę ze mną. Z wielką przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania i wysłucham uwag oraz sugestii, gdyż dzięki nim mogę podnosić jakość produktów i obsługi.

W moim sklepie znajdziecie Państwo takie produkty jak herbata, kawa, przyprawy, bakalie, syropy oraz akcesoria. Wszystkie pochodzą od sprawdzonych producentów, posiadających stosowne uprawnienia do ich importowania oraz wytwarzania. Każdy z tych zakładów znajduje się pod ścisłym nadzorem sanepidu a wytwarzane produkty przechodzą przez kontrolę własnych laboratoriów, dając gwarancję przygotowania najlepszego jakościowo produktu.Mój zakład znajduje się pod kontrolą Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Limanowej o nr 493/NZ/249/14

Tea&Me Olga Mroczek-Kurzawa

Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.  

Copyright © Alchemia Smaków - Wszelkie prawa zastrzeżone / Realizacja: Cyber-SHOP.dev
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu